Поврзете се со нас

АТП

Комедија со рекетите: Најлошите форхенд удари во историјата на тенисот (ВИДЕО)

Објавено

на

Тенисот е еден од спортовите кој со посебено внимание ќе се прати на Олимписките Игри во Токио каде сигурно не очекуваат интересни битки во сите конкуренции.

Останува со внимание да ги проследиме сите возбудувања, но во исто време можеме да погледнете и една занимлива компилација со најлошите форхенд удари, потези во историјата.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни