Поврзете се со нас

Англија

Кога голманите се во елемент: Најдобрите одбрани на колото во Премиер лигата (ВИДЕО)

Објавено

на

Пред нас се нови возбудувања во Премиер лигата, а во пресрет на 10. рунда како загревање прво беа објавени најубавите голови од претходното коло за да потоа им се посвети внимание и на голманските интервенции.

Мајстории од Премиер лигата: Кој е најтрактивниот погодок на колото? (ВИДЕО)

Голманите имаа добри одбрани, покажаа супер рефлекси, па во продолжение погледнете ја оваа компилација со интервенции на Алисон, Лорис, Кепа…

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни