Ќерката на Сколс објави бизарно видео на кое се гледа екс играчот на Манчестер Јунајтед (Видео)

Ќерката на легендарниот фудбалер на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс, на социјалните мрежи објави бизарно видео од кое многумина останаа згрозени. Имено, на видеото се гледа како Сколс ги грицка ноктите од нозете на неговата ќерка која со објавата на истот ставила и наслов „Вистинска љубов“. Многумина останаа зачудени што Сколс дозволил ваквото видео кое очигледно … Продолжи со читање Ќерката на Сколс објави бизарно видео на кое се гледа екс играчот на Манчестер Јунајтед (Видео)