Поврзете се со нас

НБА

Кармен Електра за врската со Родман: Имавме секс низ целиот тренинг центар на Чикаго, еден момент вечно ќе го паметам

Објавено

на

Документарецот „Последниот танц“ во кој се зборува за Мајкл Џордан и Чикаго Булс врати многу спомени, многу подзаборавени луѓе повторно се најдоа во центарот на вниманието и денеска одново се актуелни и ги имаат своите пет минути раскажувајќи ги своите приказни, анегдоти од тој период.

Контроверзниот Денис Родман беше дел од таа шампионска генерација на Чикаго, а кога е во тој во прашање секогаш има што да се каже за него. Дел од неговите лудории се знаат, некои сега се откриваат, а токму една таква околу него обелодени поранешната негова сопруга, Кармен Електра.

-Еден ден Чикаго имаше слободен ден и Денис ми кажа дека има изненадување за мене. Ми ги заврзи очите и се качивме на неговиот мотор. Кога ми го тргна превезот, ние бевме во тренинз центарот на Чикаго. Беше лудо, како две деца во продавница за слатки. Јадевме сладолед и имавме секс низ целото место-во просторијата за физикална терапија, теретаната, секако на теренот, -вели Електра која засекогаш ќе го памети моментот на освојувањето на шампиоснакат титула на Чикаго во 1998 година кога добила можност да биде во соблекувалната на „биковите“ и заедно да слави со Џордан, Пипен, Џексон…

-Денис ми го даде дресот – тој секогаш го фрлаше дресон кон фановите. Влегов во соблекувалната навистина брзо и одеднаш сум таму со момците. Џордан „пукаше“ шишиња, шампањ се истураше низ моето грло, во мојата коса и на облеката. Имав голема чест што ми дозволија таму да биде, -заврши американската актерка и старлета.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни