Поврзете се со нас

Балкан

Како Бабунски во домашни услови и со пелени се подготвува за предизвиците (ВИДЕО)

Објавено

на

Повремениот македонски репрезентативец во текот на оваа година се врати во Европа и тоа во Романија во тимот на Ботошани, меѓутоа поради пандемијата со коронавирусот не успеа досега да ги покаже своите квалитет во нвоата средина.

Ама романскиот фудбал се враќа наредната седмица, па во пресрет на возбудувањата Бабунски објави едно интересно видео во кое тој тренира во домашни услови, без реквизити, но ги употреби пелените од неговите деца.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни