Поврзете се со нас

Свет

Хулк откри дека очекува дете во бракот со својата „внука“ (Фото)

Објавено

на

Бразилскиот фудбалер Хулк преку социјалните мрежи сподели радосна вест со своите фанови, информирајќи дека очекува дете од бракот со Камила Соуса.

Веста можеби немаше да предизвика толку внимание ако Камила не беше внука на неговата претходна сопруга и жената поради која и пропадна бракот со Иран Анхело.

Хулк има три деца со Анхело, но во меѓувреме започна врска со ќерката на братот на сопругата, што очекувано предизвика голем скандал во фамилијата.

Сега фудбалерот го очекува првото дете со новата сопруга, а тоа го најави позирајќи со Камила и ултра-звук фотографиите.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни