Поврзете се со нас

Германија

Голманите немаа одговор: Петте најатрактивни погодоци на колото во Бундеслигата (ВИДЕО)

Објавено

на

Полека, но сигурно се спушта завесата во германската Бундеслига каде треба да се одигра само уште едно коло за да се комплетира натпреварувачката 2020/2021.

Многи работи се познати, решени, но има и прашања, диелми на кои ќе добиеме одговори на 22 мај кога се игра завршната 34 рунда.

Во пресрет на тие возбудувања кои престојат од шампионатот ги избраа најдобрите, најатрактивните голови од 33. коло, па во наредните две ипол минути погледнете ги мајсториите и изберете го вашиот фаворит.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни