Фирмино се загрева за финалето во ЛШ со „жешка“ релаксација со својата атрактивна сопруга (Фото)

firmino-zena

Јирген Клоп одлучи да ги одведе своите играчи во Марбејла како најдобро и идеално место за последните подготовки пред големото финале во Лигата на шампионите, а бидејќи првиот ден е предвиден за одмор, дел од играчите на Ливерпул не пропуштија шанса да посетат дел од најлуксузните и елитни места во Шпанија.

Така, шпанските папараци успеаја да го уловата Роберто Фирмино на луксузна јахта на Ибица, со тоа што сепак ѕвездата на Ливерпул остана во втор план на својата атрактивна сопруга Лариса Переира кој со својот провокативен костим за капење го украде шоуто на јахтата и стана хит на социјалните мрежи.

firmino-zena1

firmino-zena2

Facebook Коментари