Поврзете се со нас

Евролига

Евролига Топ 10: Жестоко забивање на М’Бај преку Нибо (ВИДЕО)

Објавено

на

Во кошаркарската Евролига беше одиграно и 28. коло кое ни донесе возбудливи пресметки, битки во кои уживаа сите фанови.

Од средбите стандардно се бираат најдобрите моменти, па така ја имаме новата Топ 10 листа на која шампионското место е наменето за искусниот француски интернационалец М’Бај кој имаше жестоко забивање во лице на Нибо.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни