Поврзете се со нас

Евролига

Евролига Топ 10: Теодосиќ и Боломбој ги запалија навивачите на Звезда…(ВИДЕО)

Објавено

на

Уште едно коло се одигра во кошаркарската Евролига, натпревари кои донесоа квалитетна кошарка, возбудувања, акции и моменти кои ги воодушевија навивачите.

Од сите дуели беа избрани најубавите потези и со нив формираната најновата Топ 10 листа на која има место за Дејвис, Абринес, фантастичниот Теодосиќ кој делеше асистенции до Тоби, Боломбој…

Уживајте во мајсториите!!!

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни