Поврзете се со нас

Евролига

Евролига Топ 10: Брутална блоката на Грент, атрактивно забивање на Весели…(ВИДЕО)

Објавено

на

Во кошаркарската Евролига беше комплетирано и деветто коло по кое ги имаме и најдобрите моменти, потези на рундата.

Имеме забивања, блокади, магиии…мајстории во режија на Грен, Весели, Аврамовиќ, Белинели…вистинско уживање за сите кошаркарски фанови.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни