Ѕвездата во поинакво светло: Ленард во жешка акција со стриптизета, летаа долари околу разголени девојки (Видео)

kavai

Кавај Ленард е еден од најдобрите играчи во НБА лигата и на светот, но и играч и човек кој не сака да се експонира во јавноста за разлика од теренот каде едноставно е ѕвер и игра подеднакво квалитетно во двата правци, одбрана и напад.

Сега изненадувачки во јавноста се појави едно видео од него во кој тој е во опуштено издание, во строптиз бар со девојка која му игра во скут, а тој пак ја наградува со долари.

Не е познато кога ова е снимено, но се претпоставува дека е по победата над Мајами Хит во која Ленард го забележа првиот трипл-дабл во кариерата. Како и да е ова е доказ дека Кавај не е терминатор, односно „само е човек од крв и месо“.

Facebook Коментари