Поврзете се со нас

Игри на среќа

„Џекпот – манија“: Турнир за видеолотариски игри на „2win.mk“

Објавено

на

Од денес, 03.06.2024 до 09.06.2024 кеш добивки во фонд од 150.000 денари за играчите во категоријата видеолотарија.

Кеш добивките се освојуваат со собирање поени и позиционирање на првите 30 места на ранг-листата.

Можност за освојување имаат само учесниците во видеолотариските игри на среќа. Сите детали кои се однесуваат на правилата се достапни на следниов линк.

Обложувајте се и играјте одговорно со најдобрите на единствената легална платформа за интернет игри на среќа -2win.mk.

 

Извор: Соопштение за медиуми

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни