Девојката на Роналдо позираше бремена (Фото)

georgina-rodrigez

Девојката на ѕвездата на Реал Мадрид, Кристијано Роналдо, преубавата Џорџина Родригес за прв пат позираше бремена, специјално за изданието „Хола“.

Џорџина во интервјуто покрај фотографии, дава повеќе одговори на различни теми, секако и на прашања поврзани со Кристијано Роналдо и неговиот живот.

Покрај другото, открива дека 15 години тренирала балет, што и помогнало многу во животот, затоа што научила да биде дисциплинирана и тоа ја научило на различни лекции за животот.

Facebook Коментари