Девојката на Чичарито ги освои социјалните мрежи со „спонтана“ фотографија

chicharito-sara

Мексиканскиот фудбалер Хавиер Ернандез и сезонава настапува во дресот на Вест Хем, но последниот период во медиумите многу попопуларна од него е неговата партнерка, Сара Кохан.

Атрактивната Сара предизвикува внимание со својот изглед, а една од нејзините фотографии објавени на Инстаграм, предизвика неверојатен бран реакции на социјалните мрежи.


View this post on Instagram

Had a Marilyn moment back in London last week wearing @lioness_official by @tajnihal

A post shared by SARAH KOHAN (@moonstrucktraveller) on

Facebook Коментари