Поврзете се со нас

Германија

Десет брилијантни мајстории на фудбалерите на Баерн (ВИДЕО)

Објавено

на

Додека се чека продолжувањето на германскиот шампионат, луѓето од медиа тимот или поточно оние кои се задолжени за јутјуб каналот на Бундеслигата составија една топ видео за актуелниот шампион Баерн Минхен.

Се работи за компилација со најдобрите десет голови во изминатава деценија, па во наредните четири минути уживавајте во овие брилијатни потези и мајстории!!!

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни