Бурната ноќ на Мекгрегор и старлетата Камила (Видео)

Conor-McGregor

Камила Костка е полска старлета, која е популарна по светските џет сет медиуми  со тоа што успева секогаш да се залепи за некој познат спортист. Овој пат, таа му се закачи на Конор МекГрегор, со кој според медиумите ја поминала ноќта.

Камила и МекГрегор се дружеле во Лондон во познат ноќен клуб, а била задолжена да игра со  него цела вечер. Но според нејзината приказна, таа сосема случајно се нашла на масата.

– Јас бев во близина на масата каде беа Мекгрегор и останатите негови другари и бев поканета да останам на масата за да се забавуваме и дружиме.  Тоа инаку е и мојата работа, да бидам во присуство на познати личности. За тоа дали сме се дружеле после забавата во ноќниот бар, не сакам да давам никаков коментар, – изјавила познатата старлета.

Конор и неговите другари дури во една прилика во ноќниот клуб, симулирале бокс со задникот на Камила.

🍾 @dramaparklane

A post shared by kamilaqueen👑 (@kamilakos) on


Facebook Коментари