Бразилецот повторно брилјираше: Лудиот Алвес на свој начин одговори на хит предизвикот (Видео)

alves-pokazuva

Изминатиов период супер актуелен е предизвикот на отварање на капаче од шише со удар со нога и без истото да падне, предизвик кој го направија многу познати имиња, а сега редот му дојде и на Дани Алвес.

Меѓутоа Бразилецот како и многупати досега покажа дека е посебен, па се одлучи за една друга техника која даде резултат.

Facebook Коментари