Бизарен инцидент: Пујол нападнат во Русија од девојки со сексуална играчка (Видео)

pujol

Не е воопшто лесно да сте популарни и славни, а тоа на своја кожа уште еднаш го почувствува Карлес Пујол за време на својот престој во Русија.

Легендата на Барселона бил на мета на девојки кои побараа да се фотографираа со него за да набрзо настане целосен пресврт и една од нив извади сексуална играчка притоа порачувајќи му: „Сакам да те е*** со овој голем к***

Ова воопшто не му се допадна на Карлес, а и реагираше обезбедувањето кое ги отстрани девојките.

Facebook Коментари