Бејл се потсмеваше со Реал Мадрид додека го славеше пласманот на ЕП со Велс! (Видео)

Велс успеа да ја добие клучната пресметка со Унгарија во Кардиф и со победата од 2:0 обезбеди пласман на Европското првенство наредната … Продолжи со читање Бејл се потсмеваше со Реал Мадрид додека го славеше пласманот на ЕП со Велс! (Видео)