Атрактивната сопруга на Хесе со бомбастична објава од нивниот кревет го „запали“ интернетот (Фото)

aura-jese

Пред извесно време беше соопштено дека новороденото дете на Хесе Родригез е надвор од критична состојба откако истото мораше да остане во инкубатор откако се породи Аура Руиз, а ако за непосакуваната состојба на малото дете бевме запознаени и од самиот фудбалер на Стоук кој со емотивна порака се обиде да ја охрабри својата сакана, сега неговата поубава половина испрати крајно провокативна фотографија со која го „запали“ интернетот.

Супер-атрактивната Руиз познато е дека го украде шоуто на својот сопруг за време на неговата промоција во ПСЖ кога направи сензационален трансфер од Реал Мадрид, но фотографијата која сега ја сподели од нивниот кревет е нешто што предизвика навистина многу реакции на социјалните мрежи…

jese-zena

 

 

Facebook Коментари