Атрактивната сопруга на Чичарито со топлес анкета ги предизвика фудбалските фанови (Фото)

cica-sopruga

Чичарито Ернандез има неизвесна судбина во Севилја откако клубот од Андалузија го потврди ангажманот на Ен Несири, но додека искусниот напаѓач е активен на трансфер пазарот, неговата сопруга привлече далеку поголемо внимание со својата објава на социјалните мрежи.

Поранешниот напаѓач на Јунајтед изминатово лето се ожени со атрактивната Сара Кохан и веќе го добија првото заедничко дете, но очигледно тоа не и смета на згодната Австралијка да објавува провокативни слики на социјалните мрежи. Сара последно позира топлес и го разбранува својот профил, а на своите следбеници и на фудбалските фанови им испрати предизвик, односно ги запраша дали е подобра сликата во боја, или онаа во црно – бело….

View this post on Instagram

Normal or B/W?? 🐆

A post shared by Sarah Kohan (@sarahkohan) on

Facebook Коментари