Атрактивната Ратајковски му го украде шоуто на Леброн (Фото)

emrata1

На натпреварите од НБА лигата често има познати ѕвезди од различни области, кои сакаат од првиот ред да ги следат возбудувањата во најквалитетната кошаркарска лига во светот.

Таков беше случајот и со атрактивната Емили Ратајковски, која го следеше дуелот меѓу Л.А Лејкерс и Минесота во „Стејплс“ центарот. Популарната Емрата објави и фотографија на Инстаграм, а очекувано таа стана експресен хит на оваа социјална мрежа.


View this post on Instagram

Checking in on boo @kingjames

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

fan-lejker

Facebook Коментари