Атрактивната Јоана пегла и се забавува, сите му завидуваат на Дани Алвес (Видео)

joanasanz

Дани Алвес освои неверојатно голем број трофеи во својата фудбалска кариера која се уште е активна, но во последно време фановите му завидуваат и поради една друга причина.

Тоа е неговата партнерка, шпанскиот топ-модел Јоана Санц, која пак преку Инстаграм не заборава да потсети на своите атрибути. Пред неколку дена Јоана објави видео од една домашна сеанса во која работата ја меша со задоволство, а резултатот донесе голема виралност на социјалните мрежи.

Cleaning day like @jlo part I

A post shared by Joana Sanz (@joanasanz) on

Cleaning day like @jlo part II

A post shared by Joana Sanz (@joanasanz) on

Facebook Коментари