Поврзете се со нас

Боречки спортови

Атрактивна боксерка ја крена маичката додека даваше интервју и го шокираше новинарот (Видео)

Објавено

на

Foto:instagram.com/ebanie_bridges

Ебани Бриџес ја одбрани титулата во ИБФ бантам категорија пред неколку дена, но победата над Шенон О’Конел ќе се памети и по изведбата која ја имала пред и после борбата.

Контроверзната австралиска боксерка повторно ќе го носи златниот појас, а борбата ја искористила за да направи промоција и на својата „Only Fans“ страница на која споделува интимни фотографии на своите фанови.

Атрактивната боксерска призна дека заработува добро и од овој сервис кој стана нависитна актуелен и во порно индустријата, но најголемиот шок го доживеал новинарот кој и правел интервју.

Бриџес се појавила во доста провокативно издание на мерењето пред борбата со О’Конел, а откако новинарот ја запрашал зошто го направила тоа, Австралијката ја кренала маичката и му поралача.

– Ова е нешто како чипка, ја имате и мојата страна и претплатете се. Ова изгледа секси нели?

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни