Поврзете се со нас

НБА

Атракција за атракција: Најлудите забивања на неделата во НБА лигата (ВИДЕО)

Објавено

на

НБА лигата е најсилниот, најдобриот кошаркарски шампионат на светот кој секогаш нуди супер моќни потези, моменти, атракции за паметење.

Забивањата секогаш се привлечни за јавноста, ги возбудуваат навивачите, па луѓето од НБА ни подготвија една топ комплилација и во следните минути уживајте во мајсториите, атракции на неделата.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни