Поврзете се со нас

Евролига

Атракции кои изнудија реакции: Најмоќните забивања во оваа сезона во Евролигата (ВИДЕО)

Објавено

на

Додека се чека стартот на плејофот во Евролигата од најквалитетното кошаркарско натпреварување на стариот континент излегоа со една квалитетна компилација со најмоќните потези, забивања во регуларниот дел на оваа сезона.

Топ 10 листата носи моменти за паметење, моменти кои изнудија реакции кај соиграчите, противниците, вистинските љубители на кошарката. Уживајте во наредните четири минути.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни