Антиќ дочекан со овации и аплаузи од навивачите на Црвена Звезда (ВИДЕО)

Црвена Звезда и Партизан оваа вечер играат дерби пресметка во Евролигата, меч на кој присутен е и првиот човек на нашата кошаркарска федерација, Перо Антиќ. Токму Антиќ беше дочекан со аплаузи и овации од домашните навивачи, популарните „делии“ кои на овој начин само уште еднаш порачаа колку го ценат поранешниот македонски репрезентативец кој пак во … Продолжи со читање Антиќ дочекан со овации и аплаузи од навивачите на Црвена Звезда (ВИДЕО)