Поврзете се со нас

Германија

Акции за шах-мат на противникот: Десетте најдобри тимски голови во Бундеслигата во изминатава деценија (ВИДЕО)

Објавено

на

Овој викенд се враќаат возбудувањата во најквалитетната германска фудбалска конкуренција Бундеслигата, а во пресрет на тие натпревари погледнете ги најдобрите тимски голови во ова друштво во изминавата деценија.

Акции за шах-мат на ривалите-уживајте во наредните 6 минути.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни