Поврзете се со нас

Игри на среќа

Агнеса Органџиева ексклузивен хост на лотариите на Grand Casino Admiral

Објавено

на

Со задоволство сакаме да Ви ја највиме новата соработкапомеѓу Агнеса Органџиева и Grand Casino Admiral, дел одреномираната групација Novomatic.

Почнувајќи од 21-ви јуни, Ве покануваме да ни сепридружите на серијата возбудливи настани за лотарија и двојна среќа со Агнеса.

Агнеса Ве очекува на кеш и промо лотариите на Grand Casino Admiral на 21, 22, 25, 28 и 29 Јуни сo почеток од23:00 часот заедно со Вас да ги извлекува тековнителотарии.

Подгответе се за вечер исполнета со добра забава, возбуда и шанса за голема добивка.

Grand Casino Admiral е лоциран во Хотел Лимак и  претставува најсовремен архитектонски објект кој нудиширок спектар на игри во амбиент кој зрачи со елеганција занезаборавно играчко искуство.

Ако барате возбуда и забава, дојдете на местото каде ве очекува прекрасен амбиент, исклучителна понуда на апарати за игри на среќа и можност за традиционалните љубители на живата игра да си ја испробаат среќата.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни