Поврзете се со нас

Игри на среќа

Мундијалското финале е на прагот: Подготвени ли сте за добивка?

Објавено

на

На долгоочекуваниот „Мундијал“ кој оваа година се одржуваше во Русија му се ближи крајот. Се сретнавме со многу изненадувања, но сепак Хрватска и Франција сосема заслужено се во финале.

Сега кога сме веќе (скоро се е познато), на крајот е вистинско време за обложување. Останаа уште два натпревари до самиот крај и тоа дуелот за третото место помеѓу Белгија и Англија и големото финале помеѓу Франција и Хрватска.

Обложувалницата на Coinbet24 ни ги претстави коефициенти и споредувајќи ги со вредностите од другите обложувалници, тврдиме дека се сосема солидни. За победа на Белгија, Coinbet24 нуди коефициент 2.14. Доколку верувате во реми во регуларните 90 минути, вие ќе си добиете коефициент 3.55, а победата на Англија е проценета со коефициент 3.30 во истата обложувалница.

Ако сте љубител на игрите на голови, исто така Coinbet24 нуди супер коефициенти. За 0-2 гола, коефициентот е 2.30, додека за 3+ вредноста е 1.62.

Логичен е и изборот двата тима да постигнат по еден гол. За оваа игра вие ќе си добиете коефициент 1.55.

Супер коефициент ќе си добиете и за Белгија да постигнат гол во двете полувремиња, односно 2.64.

Во ГОЛЕМОТО ФИНАЛЕ, репрезентацијата на Франција е фаворит. За победа на Французите коефициентот е 1.90. За реми 3.55, додека за победа на Хрватска, Coinbet24 нуди коефициент 4.60.

Исто така и за овој натпревар може да се обложувате на голови. За 0-2 гола вие ќе си добиете коефициент 1.46, а за 3+ коефициентот е одличен односно 2.70. 

За двата тима да постигнат по еден гол, вие ќе си добиете коефициент 2.36.

Коефициентите за овој натпревар во прво полувреме се исто така одлични, односно за победа на Франција во првото полувреме, вие ќе си добиете коефициент 2.52. За реми коефициентот е 2.12, додека за Хрватска да води во првата половина, коефициентот е 4.85.

Како да отворам сметка во Coinbet24?

Отворањето на сметка во Coinbet24 e многу лесно, бидејќи сајтот има македонска поддршка, а тоа во голема мера го олеснува функционирањето.

Прв чекор

Најпрво отворете на ОВОЈ ЛИНК, па потоа на копчето Регистрирај се.

 

Втор чекор

Пополнете ги полињата со вашите ТОЧНИ ПОДАТОЦИ и притиснете на копчето регистрирај се сега.

 

Трет Чекор

Откако ќе исполните двата чекори, следно што треба да направите е да ја отворите наведената е-маил адреса и да ја потврдите регистрацијата

Четврт чекор

Отворете го корисничкиот профил и во секцијата Бонуси може да ги прегледате активните бонуси. Прво е бонусот за добредојде со кој може да ја дуплирате упалтата до 6000 денари. Практично, вие депозирате 6000 денари и уште 6000 ќе ви бидат доделни од Coinbet24, па така на вашата сметка ќе имате расположливи 12.000 денари. Зарем тоа не е супер понуда за преостантите два натпревари?

ЗА ДА ГО ДОБИЕТЕ БОНУСОТ ТРЕБА ДА ДЕПОНИРАТЕ НАЈМАЛКУ 1000 ДЕНАРИ, ВО СПРОТИВНО ДЕПОЗИТОТ Е 250 ДЕНАРИ, А УПЛАТАТА НА ТИКЕТ САМО 10 ДЕНАРИ!

Петти чекор

Кориснички профил —> Уплата. Тука може да депонирате средства од вашите кредитни и дебитни картички. Избирате Credit Card ( може и дебитна ). Потоа во полето износ внесувате сума која сакате да ја депонирате. Потоа внесувате:

  • Име и презиме
  • 16 цифрениот број на картичката (од напред)
  • Задните 3 бројки од картичката (CVV)
  • Рокот кога истекува

 

После тоа притиснете УПЛАТА и вашата сметка е спремна за користење.

Регистрирај се на Coinbet24 ТУКА

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни