Поврзете се со нас

Промоции

„Дерби“ награден во изборот „Сајт на годината“

Објавено

на

blank

Манифестацијата „Сајт на годината“ по десетти пат ги награди најуспешните интернет проекти во македонскиот сајбер простор, а „Дерби“ го освои третото место во категоријата „Спорт“.

Бидејќи на доделувањето на признанијата беше нагласено дека ова доделување е исклучиво базирано на гласовите на публиката, без жири комисија како во минатите години, чувстуваме потреба да им се заблагодариме на сите читатели што учествувале во овој избор и го дале својот глас за „Дерби“.

Воедно, им честитаме на сите други добитници на признанија во овој избор.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни