Поврзете се со нас

Свет

Вирален хит: Што гледа Меси додека вежба во теретана (Фото)

Објавено

на

Лионел Меси ги минува деновите од зимската пауза во родниот Росарио опкружен од своите најблиски роднини, но слободното време го користи за да остане во форма, а доказ за тоа е последната фотографија која стана хит во Аргентина.

Големата ѕвезда на Барселона е уловена во едно специфично издание, од едноставна причина што додкеа трча на лентата во тератаната, истовремено ги гледа своите постигнати голови на телевизорот кој е над него.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни